KONKURRANSE


I samarbeid med junkyard har jeg tenkt til å ha en kornkurranse, som er veldig lik den jeg hadde på instagramen min for et par uker siden (@lenaredmo). Denne gangen kan du vinne et gavekort på 1000kr, som vil si at du kan velge akkurat det du vil, fra siden dems til under tusenlappen. Det er ikke dårlig, eller hva? Det eneste du må gjøre er å:

Lik junkyard sin facebookside her.

Kommenter emailen din under, så jeg får til å kontakte deg hvis du er den heldige vinneren.



Lykke til alle sammen ♥ Trekker vinneren om ca. en uke!





274 kommentarer

Anette

03.11.2014 kl.19:10

anettew02@gmail.com

<3<3 :*:*:*

Hstenberg - Hedda Stenberg

03.11.2014 kl.19:10

Hest1999@online.no

Så gøy med konkurranse :)

Kaia Lian Olsen

03.11.2014 kl.19:12

JAAA

kaiaalian@hotmail.com

Julie Solberg Schultzen

03.11.2014 kl.19:16

Julie.sc@live.no

Frida Marie Berg

03.11.2014 kl.19:16

Frida.m.berg@hotmail.no

Tanita Tennfjord

03.11.2014 kl.19:17

tanita.tennfjord@hotmail.no

sofiekh

03.11.2014 kl.19:19

Sofiekhorne@hotmail.com

Solveig

03.11.2014 kl.19:20

solli.kolli@hotmail.no

Martine

03.11.2014 kl.19:23

M.krogsether@hotmail.com :)

Liv Solveig

03.11.2014 kl.19:26

livsolveig@miklegard.no

Michelle

03.11.2014 kl.19:28

michellejemar@hotmail.com :)

Hedda

03.11.2014 kl.19:33

Paab@online.no

Jeg vil sååå vinne♥️♥️

Stine Volden

03.11.2014 kl.19:35

Stineline2000@hotmail.no

emilie aasen

03.11.2014 kl.19:36

Emilie.aas@hotmail.no

junimyhre

03.11.2014 kl.19:39

åååå, har så lyst til å vinne! Min epost er juni2000@live.no

Synne

03.11.2014 kl.19:42

Synnech@hotmail.com

Ragnhild

03.11.2014 kl.19:55

Åå, så spennende!

Min email: ragnhildlars@gmail.com (:

Silje

03.11.2014 kl.19:56

siljehs1999@hotmail.com

Solveig Markussen

03.11.2014 kl.19:57

Solveig.markussen@gmail.com

Martine

03.11.2014 kl.19:59

Utolig kul konkurranse!

Emailen min er Martineaga@live.no

Emma

03.11.2014 kl.20:00

Emma.benny@hotmail.com 😊

tinajo

03.11.2014 kl.20:00

Så morsom konkurranse!

tina@lightfoot.no

Aurora

03.11.2014 kl.20:01

aurorasundby@gmail.com

Herregud det er jo en veldig bra konkurranse

ingridharkestad

03.11.2014 kl.20:01

Likt!

iingridghblogg@hotmail.com

03.11.2014 kl.20:04

Ann-marisvee@hotmail.com

Ingrid

03.11.2014 kl.20:07

Ingrpe2@online.no

Emma Lunde

03.11.2014 kl.20:08

emmalun@icloud.com

<3 <3 <3

Julie Bratting

03.11.2014 kl.20:11

Julie13bratting@gmail.com

Stine C

03.11.2014 kl.20:13

sticey98@hotmail.com

Jenny

03.11.2014 kl.20:13

jenny.muri.vik@hotmail.com

Kristina Skarbø

03.11.2014 kl.20:18

kristinaskarbo@hotmail.no

Kornelia

03.11.2014 kl.20:19

Korky@hotmail.no

Isabella Austrheim Gravdal

03.11.2014 kl.20:20

isabellagravdal@icloud.com <3<3

Veronika

03.11.2014 kl.20:21

verorygg@online.no <3

Anna

03.11.2014 kl.20:23

Annaeikenes@hotmail.com

Meg

03.11.2014 kl.20:24

Aisha.narnia@hotmail.com

rj

03.11.2014 kl.20:26

rikrikke@hotmail.com

Caroline

03.11.2014 kl.20:28

carro01@hotmail.no

<3

03.11.2014 kl.20:29

<3<3

Stine

03.11.2014 kl.20:32

Stine Holta Føyen

Stine.sola@hotmail.com

03.11.2014 kl.20:32

amiju@hotmail.no

Marie MR

03.11.2014 kl.20:34

Elsker konkurransen!! :)

(Eposten står i epostfeltet)

Frida Lysberg

03.11.2014 kl.20:35

Fridalb18@gmail.com

Silje Måge Karlsen

03.11.2014 kl.20:38

siljemordyr@hotmail.com

Regine

03.11.2014 kl.20:40

Regine.bergesen@hotmail.com

Vilde Eriksen

03.11.2014 kl.20:43

Vildemarieeriksen@gmail.com

Ida Trønnes

03.11.2014 kl.20:43

Ihtt@msn.com

Friday

03.11.2014 kl.20:46

Frida.m.monstad@gmail.com

Synne vedvik

03.11.2014 kl.20:46

Synnevedvik@hotmail.com

Håper jeg vinner❤️❤️

Ida Bakkan

03.11.2014 kl.20:49

ida-bakkan@hotmail.no :)

emma

03.11.2014 kl.20:53

åå! elsker bloggen din! Ble faktisk kjent med bloggen din via youtube kanalen din!

DU MÅ LAGE FLERE VIDEOER!! DIGGER DEEE!

Emmafrogner@live.no

Ronja

03.11.2014 kl.20:53

Ronjavall@gmail.com, gjerne kontakt på insta også ❤️

Hedvig

03.11.2014 kl.20:55

Hedvigfb@hotmail.no

Maria Røise

03.11.2014 kl.21:04

Maria.roise01@gmail.com

Har likt bildet! Hadde betydd utrolig mye om jeg vant, du er veldig morsom og kul på videoene dine... Du må lage fler som for eks. Innkjøp, sminke, room tour, neglelakk!!! Stå på du er best! Klem Maria

Maria Norum

03.11.2014 kl.21:04

marianorum@hotmail.com

Idun Sofie

03.11.2014 kl.21:07

Idun00sofie@hotmail.com

Gleder meg til mer blogging framover

Victoria Søderstrøm

03.11.2014 kl.21:07

vm.soders@gmail.com

Vilde Roaldsen

03.11.2014 kl.21:09

Eposten: vildebo@hotmail.no

Åå jeg gleder meg sånn til de neste blogginnleggene! Kunne du hatt en sånn video hvor du viser 5 antrekk for hver dag i en skoleuke, trenger tips og inspiration te ka eg ska ha på meg på skolen, hadde vært utrolig gøy om du kunne lage det <3 :)

Janne Malèn

03.11.2014 kl.21:11

jannemeriksen75@gmail.com

Elsker bloggen din, den har vært en inspirasjon til at jeg begynte med blog♥

Rikke

03.11.2014 kl.21:13

rikkeborgund@hotmail.com

Andrea

03.11.2014 kl.21:15

Andrea.sognen@live.no

eline

03.11.2014 kl.21:17

eline.langeland@hotmail.com

Solvor

03.11.2014 kl.21:18

Solvorseim@gmail.com har veldig lyst til å vinne❤️

Stine

03.11.2014 kl.21:19

stine.trondsen.blomsoy@gmail.com

Sigrid toldnes

03.11.2014 kl.21:20

Sigridtoldnes@live.no

:-D

:)

03.11.2014 kl.21:26

har ikke facebook :'(

Andrea

03.11.2014 kl.21:29

@andrearinde@hotmail.no :)

Andrea

03.11.2014 kl.21:31

Mente andrearinde@hotmail.no :)

Inga kvernmo

03.11.2014 kl.21:31

Inga-kvernmo@hotmail.com

Mathilde

03.11.2014 kl.21:34

mathilde.hole@gmail.com

Anne Maria

03.11.2014 kl.21:35

anneelliot02@gmail.com <3

Sara

03.11.2014 kl.21:39

Sarauran@yahoo.no

naomi

03.11.2014 kl.21:48

Naomiomd@gmail.com

03.11.2014 kl.21:50

hoo991@live.no

Ida

03.11.2014 kl.21:53

Idabiieberblogg@gmail.com :)

Thea Marie

03.11.2014 kl.21:53

th-m-an@online.no

Håper jeg vinner <3 Da har jeg akkurat rå til Svea jakken jeg ønsker meg <3

Mari

03.11.2014 kl.21:55

Mari.haugen99@hotmail.com

Frida

03.11.2014 kl.21:57

fridagotestam@gmail.com

<3

Synne

03.11.2014 kl.22:02

Synne_hn@hormail.com

Celine J. Skaar

03.11.2014 kl.22:03

er med :D

Ruby-marie

03.11.2014 kl.22:06

Håper jeg vinner😍

Alexandra

03.11.2014 kl.22:13

alexandra.borado@icloud.com

Anonym

03.11.2014 kl.22:13

Anna452@hotmail.no

Mathilde

03.11.2014 kl.22:16

mathildesoerhaug@gmail.com

Oda

03.11.2014 kl.22:18

Kan ikke, har ikke Facebook😫😫 men her er mailen min oda-rol@hotmail.no

Cathrine

03.11.2014 kl.22:20

cathrine.aasland@hotmail.no

instagram: cathiss1

<3 <3

Sofie-Amunda

03.11.2014 kl.22:23

Sofiex3@live.no :* <3

Thea Skiaker!

03.11.2014 kl.22:24

theaskiaker_blogg@hotmail.com

Lea

03.11.2014 kl.22:24

😍

Lea

03.11.2014 kl.22:26

leaoraker@hotmail.no😘😍

June:)

03.11.2014 kl.22:27

June-aa@hotmail.no

marte

03.11.2014 kl.22:33

marte.wigsnes@gmail.com ❤

Sykt kult, håper jeg vinner😊

Victoria

03.11.2014 kl.22:35

victoria.moldskred@gmail.com

marthe Utaker

03.11.2014 kl.22:37

msjetneu@gmail.com

Håper virelig å vinne❤︎❤︎❤︎❤︎❤︎

Emilie

03.11.2014 kl.22:44

Emilie.e@live.no 😍

Marte

03.11.2014 kl.22:51

marted_s@hotmail.com

Marthe

03.11.2014 kl.23:03

marthe.grindheim@hotmail.no

Kristine

03.11.2014 kl.23:09

Elsker bloggen din:)

Elisabeth

03.11.2014 kl.23:10

Æææ vil ha!!

elisabethroa@live.no <3

Hedda

03.11.2014 kl.23:13

Heddasvenning@icloud.com

Mathilde

03.11.2014 kl.23:17

mathilde.emelie@gmail.com

Frida

03.11.2014 kl.23:19

Frida.almasbro@icloud.com

Matilde

03.11.2014 kl.23:22

matildeskram@hotmail.com

Lena Pedersen

03.11.2014 kl.23:38

Likte siden for over 1 år siden, ELSKER den butikken! :D

lp.95@hotmail.com

Hedda

03.11.2014 kl.23:42

Hedda.andresen@live.no

mariel

03.11.2014 kl.23:55

mariel-kufaas@hotmail.com

Alva

03.11.2014 kl.23:59

Xsthusalva@hotmail.no

Maren Kristine

04.11.2014 kl.00:10

Musikkmar1@hotmail.com

Julie

04.11.2014 kl.00:31

julie.aasen@hotmail.com 💗

Sakina

04.11.2014 kl.00:33

sakinazuhab@hotmail.com

Eva Watz

04.11.2014 kl.06:26

ewi@hotmail.no 💖

astrid tveita

04.11.2014 kl.07:25

astrid.tveita@gmail.com

faiza

04.11.2014 kl.07:47

fshirwaco@hotmail.com

04.11.2014 kl.07:49

Mari_karlsen99@hotmail.com

Helle

04.11.2014 kl.08:04

hellesft@gmail.com

Engel Seglsten Thompson

04.11.2014 kl.08:06

engelsinepost @gmail.com

Malin

04.11.2014 kl.08:56

😚👌

Anita

04.11.2014 kl.09:47

anita241100@gmail.com

Så gøy med konkurranser!

04.11.2014 kl.11:07

amalie@vkbb.no :-)

04.11.2014 kl.12:58

01smilly@gmail.com 💞

Anette

04.11.2014 kl.13:01

Anette1@jorgensen.nu

Marthe Engebretsen

04.11.2014 kl.13:16

Engebreng@hotmail.com

04.11.2014 kl.13:48

marte.haugen@hotmail.no

Thea Sophie

04.11.2014 kl.14:16

:*

Benedikte

04.11.2014 kl.14:19

Benediktebb166@gmail.com

Marlin

04.11.2014 kl.14:20

Marlinh00@hotmail.com

Celine

04.11.2014 kl.14:48

celinelie@hotmail.no

Silje Hedemark

04.11.2014 kl.14:51

sil.hede@hotmail.com

hadde likt facebook siden fra før av :)

Synne

04.11.2014 kl.15:06

Synne.paasche@gmail.com

Maria Tjelde

04.11.2014 kl.15:11

maria.bt@live.no

Kristine

04.11.2014 kl.15:16

Kristinebye12@gmail.com

Julie

04.11.2014 kl.15:16

Julie.Egge@hotmail.com

04.11.2014 kl.15:24

annkatriin02@hotmail.com :)

:)

04.11.2014 kl.15:26

har ikke facebook, men epost er i epost feltet :)

Kjersti

04.11.2014 kl.15:34

kjerstidh99@hotmail.no

04.11.2014 kl.15:37

Hvordan trekker du vinneren???

Hennie

04.11.2014 kl.15:39

amundsenhennie@gmail.com

Kine

04.11.2014 kl.15:42

Kine98@live.no :)

Hedda

04.11.2014 kl.15:48

h.edda2000@hotmail.com

Tuva

04.11.2014 kl.16:04

Tuvalt@hotmail.com

04.11.2014 kl.16:09

Rebeccstaff@gmail.com

Camilla Nilsen

04.11.2014 kl.16:23

Camilla@lofotkraft.net

Julia

04.11.2014 kl.16:28

Julia.tveitane@gmail.com <3 håper jeg vinner :-)

Ida Løkken

04.11.2014 kl.16:34

ida.11@live.no

Julie W Eriksen

04.11.2014 kl.16:34

jwe0611@gmail.com

Elise Flagtvedt

04.11.2014 kl.16:35

eliiseaf@gmail.com

Elise

04.11.2014 kl.16:35

elisesh123@gmail.com :)

Kristin Grøthe

04.11.2014 kl.16:37

Kriss_tisstiss@hotmail.com

Siri

04.11.2014 kl.16:38

Siri.rod@live.no 😍

Jenny Kristensen

04.11.2014 kl.16:54

jenny-kris99@hotmail.com

marie

04.11.2014 kl.17:11

marie.dromnes@lyse.net

Berit Økland

04.11.2014 kl.17:42

berit_karoline@hotmail.com

Marte

04.11.2014 kl.17:57

Hadde blitt så utrolig glad om jeg vant!! <3

Martesole@hotmail.com

Elin Strøm Petterson

04.11.2014 kl.18:20

elin-meg@hotmail.com<3

Hannah Aune

04.11.2014 kl.18:34

hannah_a.97@hotmail.com

Christina

04.11.2014 kl.18:34

christinacng005@gmail.com

04.11.2014 kl.18:35

lmskjei@hotmail.com

Hannah Almhjell

04.11.2014 kl.18:37

hannah.almhjell@hotmail.no

Elsker bloggen din <3

Anneli

04.11.2014 kl.18:41

anneli_d@hotmail.no 😊

Mali Arlene Stræte

04.11.2014 kl.18:41

mali_arlene@hotmail.com :))

Annbjørg

04.11.2014 kl.19:20

annbjorglm@hotmail.com

:D

Camilla

04.11.2014 kl.19:35

camillati@outlook.com

Ingrid

04.11.2014 kl.19:37

Ingridkn@icloud.com :)

Kristine

04.11.2014 kl.19:38

kristinesofies@hotmail.com :)

Maria kamp

04.11.2014 kl.19:39

Mariabk@hotmail.no

Håper jeg vinner ❤️

Idamh@hotmail.com

04.11.2014 kl.19:45

Done ❤️

Ida Andreassen Rud

04.11.2014 kl.19:48

idafrida29@hotmail.com

Tuva

04.11.2014 kl.19:56

Gjort❤️☺️

Tuva.s.heimdal@hotmail.com

Celine

04.11.2014 kl.20:05

celine-herlofsen@hotmail.com <3

Aslaug

04.11.2014 kl.20:09

Aslaug.hognestad@gmail.com ❤️

Sigrid

04.11.2014 kl.20:22

Sigrid.2001@hotmail.com

Amalie

04.11.2014 kl.20:28

amalie.kristiansen12@gmail.com

Selina l Jensen

04.11.2014 kl.20:31

Selinaljensen@gmail.com

Mia

04.11.2014 kl.20:50

Mia.flarssen@gmail.com

Malin

04.11.2014 kl.20:54

malin.s.2001@hotmail.com

helle flottorp

04.11.2014 kl.20:56

helle.bieber@hotmail.no

Mia

04.11.2014 kl.20:59

Mia.nordskag@hotmail.com

Helene

04.11.2014 kl.21:03

helene.dreyer@geosoft.no

Ramona

04.11.2014 kl.21:19

Kontakt meg heller på IG kontoen min (ramonaamj) :-)

❤️❤️

Elisabeth

04.11.2014 kl.21:21

Elisabethh02@hotmail.no

Oftest på IG:elisabethh02

lenaredmofan1

04.11.2014 kl.21:21

Kontakt meg på instagram(_isalina)

Har veldig lyst til å vinne:) ilu

Karen

04.11.2014 kl.21:30

Kloge@hesbynett.no

Alvilde Danielle Jensvoll

04.11.2014 kl.21:35

(Alvilde Danielle Kinapel Jensvoll på facebook)

alvilde@jensvoll.eu

Jeg håper virkelig jeg vinner!

Tuva

04.11.2014 kl.21:38

Tuva.oveland@hotmail.com

Mone rott

04.11.2014 kl.21:51

Mone.rott.gundersen@hotmail.com ❤️

Thea

04.11.2014 kl.22:09

thea.mauseth@hotmail.no

Vilde❥

04.11.2014 kl.22:12

Vilde.torkelsen@hotmail.com

Vilde Vestneshagen

04.11.2014 kl.22:14

Elsker junkyard-konkurransene, de har så mye fint der jeg vil haa!

vildevest@gmail.com

:))

Vilde❥

04.11.2014 kl.22:15

Done😍😍😍

vilde.trokelsen@hotmail.com

04.11.2014 kl.22:28

Hanna-bs@hotmail.com

Nathalie ♡

04.11.2014 kl.22:34

nathalieba@hotmail.no

Vilde Kristine

04.11.2014 kl.22:56

VildeKegeli@gmail.com

Sofie

04.11.2014 kl.23:27

sofie.m@live.no

05.11.2014 kl.00:28

Anna1999@live.no

Emilie osland

05.11.2014 kl.09:37

Emilieosl@hotmail.com ❤️❤️❤️

Katrine

05.11.2014 kl.12:08

Katrine_98@live.no

Line

05.11.2014 kl.12:50

linesofie2000@live.com

Silje Elisabeth Kristensen

05.11.2014 kl.12:55

Siljekristensen17@gmail.com

Du er kjempe flink å blogge❤️

Andrea

05.11.2014 kl.13:22

Andrea.skillberg@hotmail.com❤️ Veldig fin blogg du har!

Tuva

05.11.2014 kl.15:04

tuvahaugseth@hotmail.no

Sofie

05.11.2014 kl.15:11

Sofie.k.b@live.no

05.11.2014 kl.15:25

tirilnl@gmail.com

Andrea

05.11.2014 kl.15:34

liheimandrea@gmail.com

Christina Engenes

05.11.2014 kl.15:37

christina.engenes@gmail.com

P A A O D D E N

05.11.2014 kl.15:42

Paaodden@gmail.com

Sigrid

05.11.2014 kl.16:04

sigrid.haanshus@live.no

Karoline

05.11.2014 kl.16:18

karrogronn2000@gmail.com

Hedvig

05.11.2014 kl.16:24

hedvibirk@hotmail.com

viktoria

05.11.2014 kl.16:44

Viktoria2000@live.no

Amalie

05.11.2014 kl.17:06

Andersen797@hotmail.com :)

Aile Elisabeth Utsi

05.11.2014 kl.17:22

aile-utsi@hotmail.com

Victoria

05.11.2014 kl.17:51

victoria.eriksen@icloud.com

Andrea

05.11.2014 kl.17:59

andsto1998@gmail.com

Elsker bloggen din <3 :)

Oda

05.11.2014 kl.18:18

odaweierod@gmail.com

Anna

05.11.2014 kl.18:31

anna.romoen.olsen@hotmail.com

Madelen

05.11.2014 kl.18:44

madelensulebakk@hotmail.no

elisa

05.11.2014 kl.19:05

elisag.hauan@gmail.com !

Kristine Marie Pettersen

05.11.2014 kl.20:05

kristineemarie@live.no

Andrea

05.11.2014 kl.20:21

andrea.skattebo@hotmail.com

Christina

05.11.2014 kl.20:41

Christinapia@hotmail.no

Rebekka Breiby

05.11.2014 kl.21:07

rebekka-j99@hotmail.com

05.11.2014 kl.21:32

Ldybsjord@gmail.com

❤️

Ida Løkken

05.11.2014 kl.21:46

ida.11@live.no

Camilla

05.11.2014 kl.22:08

Camilla Bjørlykke

camilla.s.bjorlykke@hotmail.com

Kristine faanes

05.11.2014 kl.22:37

Krissi02@hotmail.no

06.11.2014 kl.07:10

Sofia.bernhardt@hotmail.com

Sunniva

06.11.2014 kl.12:25

sunnivahaavik@gmail.com

hanna

06.11.2014 kl.13:49

hanna-monsen@hotmail.com <3

julie kvitne

06.11.2014 kl.15:57

juliekvitne@live.no

Madeleine

06.11.2014 kl.16:21

Madelenml@hotmail.com

Marte

06.11.2014 kl.17:02

marte1412@hotmail.no💛⭐️

Ingvild

06.11.2014 kl.17:27

ingvild.fagerlid@hotmail.com

<3

tina

06.11.2014 kl.17:28

:)

evelyn

06.11.2014 kl.17:59

Evelynsbosloven@hotmail.com

Tuva

06.11.2014 kl.18:34

jacobsentuva@gmail.com ;)

Michelle

06.11.2014 kl.20:03

Michelle.myhre@signalbox.no

Heidi lunde

06.11.2014 kl.20:16

Heidi.lunde@hotmail.com

elsker bloggen din!

Kari

06.11.2014 kl.20:22

KSK@hotmail.no

Indiane Husebye Hansson

06.11.2014 kl.20:25

indis@live.no eller phansso@online.com

Ida Cathrine

06.11.2014 kl.21:45

Ida_hervik@hotmail.no

Amanda Karlsen

06.11.2014 kl.22:14

Amandakarlsen@hotmail.com

maiken

06.11.2014 kl.22:15

Elsker junkyard! <3

maiken.annie01@hotmail.com

Cecilie

06.11.2014 kl.23:35

Cilie99OO@gmail.com

Ps: jeg elsker bloggen din!!:)

Ane

07.11.2014 kl.16:18

ane2000@live.no

Ella!

07.11.2014 kl.21:05

Hei! Emailen min er: Ellamg1111@gmail.com

Maram Hammami

07.11.2014 kl.21:33

Har likt:))

Maram Hammami

Maramblogg@hotmail.com

Ida Løkken

07.11.2014 kl.22:34

ida.11@live.no

Sara Helgesen

07.11.2014 kl.23:05

sara_helgesen@live.no

Kelly Smedegård

08.11.2014 kl.00:55

kelly.kims@live.no

Lisa

08.11.2014 kl.11:22

Lisa Strand

Lisa-tu@vktv.no

amira

08.11.2014 kl.15:54

amira isse

amiraisse123@gmail.com

Christina Hestmark

08.11.2014 kl.18:17

chrihes@hotmail.no

Sidra

08.11.2014 kl.20:47

HÅPER JEG VINNER ÆÆÆÆ sidrarasid@hotmail.com

Silje

08.11.2014 kl.23:32

silje_stolan@hotmail.com

😋❤️

09.11.2014 kl.09:39

Sandrasofie02@hotmail.no

Maria Kristin

09.11.2014 kl.10:04

Håper jeg vinner!

Vilde

09.11.2014 kl.19:49

Krysser fingrene💗bra konkurranse!

Julie Karlsen ♡

10.11.2014 kl.22:59

Jckarlsen2@icloud.com ;))

matilde

11.11.2014 kl.14:27

matildeerga97@hotmail.no :-D

maren

11.11.2014 kl.21:09

maren@krosser.no

Ingrid

12.11.2014 kl.19:55

Ingrpe2@online.no

Ingvild Okkenhaug

12.11.2014 kl.19:59

ingvild@tynesnedre.no

Hannah

12.11.2014 kl.20:08

Håper eg vinner

Hannah

12.11.2014 kl.20:10

Hannah.saevik@gmail.com

Sanne

12.11.2014 kl.20:11

sannemarielle@live.no :)

Anna

12.11.2014 kl.20:38

annatorresvold@hotmail.com

12.11.2014 kl.20:57

Mari_karlsen99@hotmail.com

Christine Andersen

12.11.2014 kl.21:03

christine-j01@hotmail.com

Emma Hellen

12.11.2014 kl.21:08

emmahellen@hotmail.com

har ikke facebook så får ikke likt siden, men håper det går greit :)

Lill Kim

12.11.2014 kl.21:08

lillkimmarciniak@hotmail.com

:)))

Gøril

12.11.2014 kl.21:22

er med :)

eirill

12.11.2014 kl.21:34

eirwes@live.no

håper jeg vinner!!❤️❤️❤️❤️❤️

Silje

12.11.2014 kl.21:45

silje_stolan@hotmail.com

12.11.2014 kl.22:20

maria.borrevik@hotmail.com håper jeg vinner :)



Skriv en ny kommentar





Hei! Jeg heter Lena, og er ei jente på snart 15 år fra Trondheim. Her kan du lese om min hverdag, outfits, sminke og alt som faller meg inn. Håper du vil like bloggen min!



Kontakt:
Lena_ Romo@live.no




bilde bilde bilde










design av Tonjemt
hits Design av Tonjemt